Můj průběh nemoci s Caesárkem

S manželem jsme se rozhodli, že si pořídíme hafíka (když už mi všichni odpískali těhotenství), který mi bude pomáhat s psychikou v nastávající léčbě. A tak jsme začali pátrat na stránkách www.hafici.cz jakej pejsek by se nám vlastně líbil. Já preferovala francouzského buldočka, manžel NE :-) a tak jsme nakonec kompromisem zvolili rasu Stafordširského bulteriéra (SBT).

Dlouho jsme neváhali a napsali na první inzerát, který jsme našli. Prodej štěnátka bez PP ale od rodičů s PP. Černý, žíhaný, se jménem Caesar.

Odepsali jsme s dozvěděli se, že štěnátko už je zadané, ale že nás může majitel dát na čekací listinu. No a jak už ten život je jednou up and down, místo náhradníků jsme se brzo stali hrdými majiteli.

V neděli 21.6.2009 jsme si Caesárka přivezli domů. To bylo radosti. A starostí :-)

Caesar se narodil 24.4.2009 takže dneska, kdy spouštím tyhle stránky, jsou mu přesně 2 měsíce.

A co Casear za tu krátkou dobu u nás všechno stihl??? Překousat nabíječku na iPhone, několikrát se vyčůrat na místo, kam nesmí a to samé s kakáním. Ale i pár úspěchů se dostavilo - reaguje na Fuj, To nesmíš, Ne, Ke mně, Přines a na svoje jméno.

A abych mu nekřivdila... už se třikrát vyčůral sám od sebe do bedýnky kam má správně tuhle potřebu dělat. Je zajímavé, že i když za to dostal pamlsek, v zápětí nelenil a opět všechny své potřeby vykonal mimo určené místo :-)

Chce to mít ocelové nervy :-)

Průběžně budu vkládat fotečky do jeho fotogalerie :-) a psát deníček mého spolubojovníka-terapeuta.

Pejskům zdar :-)