O mně

V mých 32 letech mi doktor oznámil, že mám nádor žaludku, který se jmenuje adenokarcinom. Určitě nemusím psát, co se mi honilo ten den hlavou.

Co si myslím, že bude každého zajímat, je otázka typu: "Z jakého důvodu a proč zrovna ona?"

Zde je pár informací o mě, abyste si udělali obrázek, kdo všechno může k nádoru přijít :-)

  1. Celý život jsem aktivně sportovala. Minimálně 3x týdně jsem své tělo huntovala při nějakém sportu. A že jsem toho vyzkoušela opravdu hodně :-) např. squash, spinning, flexi-bar, aerobic, power-yoga, fittness, atd.
  2. I můj jídelníček odpovídal zdravějšímu stylu. Více jsem jedla těstoviny, saláty, ovoce, zeleninu, každý den jsem vypila až tři litry tekutiny. Samozřejmě, když byla chuť, snědla jsem i čokoládu, dortík, bonbóny, atd. Klasická česká kuchyně mi moc nechutnala, knedlíky jsem vůbec nejedla, hranolky a smažená jídla také ne.
  3. Posledních 5 let jsem se hodně věnovala osobnímu rozvoji, který zahrnoval všechny možné kurzy v oblastech: Silvova metoda, EFT, NLP, Knowledge management, Lektorování, atd. Měla jsem dokonce i svojí koučku (paní Evu Kaňákovou), která mi v období vedení firmy pomáhala skákat po těch stupínkách nahoru s patřičnou pokorou ke světu.
  4. Mám úžasného manžela, 8.8.2008 jsme měli svatbu, na kterou zřejmě do dnes všichni zůčastnění vzpomínají. To byla krása :-) Tím pádem mám dokonale fungující vztah, navzájem se milujeme a plánovali jsme pořídit si miminko.
  5. V mé knihovně jsou knihy od těchto autorů: Hay, Bays, Carnegie, Covey, Chopra, Virtue, Millman, Coelho, atd. Samozřejmě ulítávám i na Bukowski, Prachett, Brown, atd.

 

Zakázala jsem si sama sobě ptát se "PROČ"?. Nejjednodušší odpovědí je totiž: "Pro slepičí kvoč." :-)

Beru to jako výzvu a tak se k tomu i stavím. Je to něco, co mě má posunout v mém životě dál. Někomu jsem tím zachránila život, protože já jsem silná a zvládnu to, on/a by to nezvládl/a. Ať už to rozhodnutí udělal kdokoliv (vesmír, sounáležitost, Bůh, ...) s pokorou jsem to přijala a začínám s tím žít.

Tyto stránky nechť poslouží všem, kterým se stalo něco podobného. Těm, kteří věří a chtějí bojovat :-) Těm, kteří s pokorou zvítězí!